B. Eichler

B. Eichler

Zde můžete umístit informace o autorovi stránek
Kroužek mladých šachistů při ZŠ Dolní Dubňany

Právě jsme začali, tak neváhejte a přidejte se k nám

041.JPG
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Zde Vás budeme informovat o připravovaných a proběhlých akcích
Dolní Dubňany 20.12.2013
V prosinci jsme se s našim kroužkem zůčastnili dvou turnajů na brněnské půdě.
Mikulášský turnaj jsme vypustili pro špatné počasí a současně probíhající Jarmark, kde naši členové prodávali své výrobky a vystupovali s pěveckým sborem.
Na Druhé úterý, pravidelně se ve školním křdý měsíc opakující turnaj jsme vyrazili v šesti hráčích a nevedli jsme si vůbec špatně. Článek níže,
Vánoční turnaj O přeborníka Králova Pole již byl značně silnější a zatím je rozdíl mezi déle trénovanými hráči a našimi začínajícími dosti znatelný. Výsledky najdete v obou článcích Naše fotky ve fotogaleriích.
Slibovaný turnaj kroužku v poslední den školy jsme zrušili pro kolizi termínů konce školy ve 12:00 a začátku kroužku v 15:00 a zavřenou družinu. V lednu si ale vše vynahradíme a v kroužku sehrajeme každý měsíc jeden turnaj mezi sebou, abychom si porovnali výkonnost našich svěřenců. V sekci Šachové turnaje najdete kalendář krajských turnajů do konce školního roku, ktarých bychom se mohli zůčastňovat.

Ještě jednou přeji všem pěkné Vánoce a do nového roku vše dobré.
B. Eichler
.
.
Dolní Dubňany 15.11.2013
V prosinci se v Brně a Břeclavi konají pěkné šachové turnaje vhodné pro naše členy kroužku. Turnaje mají velkou tradici a setkávají se zde jak pokročilejší dětští hráči, tak úplní začátečníci. Rád bych na turnaje s dětmi vyjel, ale neznám Vaše rodinné plány a záměry na tuto dobu.
Na turnaje je potřeba zaslat včas přihlášky. Promyslete prosím jestli můžete Vaše děti uvolnit a napište mi kdy. Pokud by nás bylo více než bude kapacita mého vozu, potom bychom se museli nějak domluvit, případně bych přivítal jednoho rodiče s vozem.
Na turnajích se platí různě vysoké startovní poplatky. Je to víceméně malý příspěvek do cenového fondu, který bývá dosti bohatý a žádné dítě zpravidla neodjíždí s prázdnýma rukama. Konkrétní podmínky najdete při otevření souborů s propozicemi.
Zdraví B. Eichler
OKRESNÍ PŘEBOR ŠKOL V ŠACHU
Již tuto středu se chystáme se čtveřicí našich žáků okusit, jak chutná šachové zálopení naostro.
Na Základní škole pořádají Okresní přebor školních družtstev.
Vyrazíme s našimi staršími členy : Davidem Horákem, Alešem Řezníčkem, Markem Hladkým a Patrikem Černým na náš první opravdový turnaj. Držte nám palce. Konkurence bude veliká, ale kdo se bojí nesmí do lesa.
Propozice najdete v příloze :

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (2 | 100%)
Kontakty :
Ing. Břetislav Eichler
671 73 Dolní Dubňany 62, okr. Znojmo
email : e.bretislav@seznam.cz
mobil : +420 777 941 379
155745_1488226407242_5711739_n[1].jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one